המשרד "קזס אדריכלים" הוקם ע"י האדריכל חיים קזס.

המשרד עוסק בתכנון בניני מגורים, בתים פרטיים, מבני ציבור, משרדים ומתקנים ביטחוניים ומלווה פרויקטים של התחדשוות עירונית, פינוי בינוי ותמ"א 38.                                                                                                                                                  משרדנו מתכנן פרויקטים איקוניים כמו הנגשת מערת המכפלה, מתחם הוילות היוקרתי בצפון ת"א (26VILLAS) ואת שכונת שגיא בלוד.

בין לקוחות המשרד ניתן למצוא חברות נדל"ן כמו "נתנאל גרופ" ו"אפריקה ישראל", חברות מסחריות כמו HP ו-TALDOR, צה"ל, משהב"ט ולקוחות פרטיים.

לאדריכל קזס נסיון רב בפרקטיקה המקצועית של תחום הבניה, זאת מאחר והוא "צמח מלמטה". מגיל צעיר עבד קזס כמעט בכל תחומי הבניה. נסיון זה מסייע לו בהבנה מעמיקה של התחום, ובכך האינטראקציה עם הקבלנים ואף הפועלים בשטח היא מקצועית ועניינית למדי, בנוסף ליכולת למצוא פתרונות מהירים לבעיות העולות בזמן ביצוע.

למשרד שותפות מלאה בחלק גדול מהפרויקטים עם האדריכל שמעון קידר. למעשה חיים קזס הינו דור המשך למפעל חייו של שמעון קידר. בכך, למשרד יש וותק של למעלה מ-40 שנים מחד, במקביל לרוח צעירה ודינאמית מאידך.

במשרד ישנו צוות מגוון של אדריכלים, הנדסאי אדריכלות ומעצבי פנים הנותנים מענה בכול קני המידה בתחום התכנון, הבניה והעיצוב.

האדריכל חיים קזס, בוגר תואר באדריכלות B.ARCH. כחלק ממשנתו תמיד חותר לתכנון כולל עד הפרט האחרון עם דגש על כל המרכיבים העיצוביים, מה שמוגדר       כ- Total Design .

לאדריכל חיים קזס ניסיון בתכנון המשלב טכנולוגיות מתקדמות ובבניה לא קונבנציונאלית כנהוג במדינות רבות בעולם.

תחום הקיימות והבנייה ה"מקיימת" הנקרא גם בניה "ירוקה" קרוב מאוד לליבו של אדר' קזס עוד מהיותו מרצה לאקולוגיה ואיכות הסביבה. לכן, ישנה השתדלות שתכנון הבנינים יהיה עם התייחסות רבה לאיכות הסביבה ואוריינטציה לקיימות.

בכל פרויקט האדריכל חיים קזס דואג לליווי הלקוח בשלבי התכנון השונים והן בזמן הביצוע.

כמו-כן, התכנון מתבצע "יד ביד" עם הלקוח בשילוב אוזן קשבת וסבלנית לכל צרכיו וחלומותיו.

נגישות